var CherryJsCore = {}; ( function( $ ) { 'use strict'; CherryJsCore = { name: 'Cherry Js Core', version: '1.0.0', author: 'Cherry Team', variable: { $document: $( document ), $window: $( window ), browser: $.browser, browser_supported: true, security: window.cherry_ajax, loaded_assets: { script: window.wp_load_script, style: window.wp_load_style }, ui_auto_init: ( 'true' === window.ui_init_object.auto_init ) ? true : false, ui_auto_target: window.ui_init_object.targets }, status: { on_load: false, is_ready: false }, init: function(){ CherryJsCore.set_variable(); $( document ).on( 'ready', CherryJsCore.ready ); $( window ).on( 'load', CherryJsCore.load ); }, set_variable: function() { //Set variable browser_supported CherryJsCore.variable.browser_supported = ( function (){ var uset_browser = CherryJsCore.variable.browser, not_supported = { 'msie': [8] }; for ( var browser in not_supported ) { if( uset_browser.browser !== 'undefined' ){ for ( var version in not_supp

Class Cherry_Js_Core not exist!

Teatr Pinokio » O nas

O nas

 

O nas

Teatr PINOKIO w Łodzi to miejsce wykraczające poza ramy tradycyjnej instytucji kultury. Naszą misją jest przygotowywanie spektakli repertuarowych oraz działań z pogranicza różnych dziedzin twórczości dla widzów w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży. Tworzymy propozycje artystyczne dla osób zarówno z regionu łódzkiego, jak i z całej Polski. Prezentujemy je na scenach Teatru przy ulicy Kopernika 16 w Łodzi oraz na licznych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach i przeglądach teatralnych. Prowadząc nowatorskie działania z dziedziny edukacji kulturalnej, pomagamy widzom w stawianiu zarówno pierwszych, jak i kolejnych kroków w fascynujący świat kultury i sztuki. W naszej ofercie można znaleźć przedstawienia dla „najnajów”, dzieci szkolnych, młodzieży i osób dorosłych. Nie brakuje również propozycji okołoteatralnych tj. warsztaty, ferie, festiwale, koncerty, programy edukacyjne.

Teatr PINOKIO w Łodzi

Kopernika 16, 90-503 Łódź

 

Dział Produkcji i Promocji Teatru

od poniedziałku do piątku w godz.8.00-15.00, tel. (0)42 636 66 90;

e-mail: promocja@teatrpinokio.pl , joanna@teatrpinokio.pl

 

Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w dniach, w których grane są spektakle na godzinę przed spektaklem do godz. 13.45, w niedziele w godz. 10.00-13.00, tel. (0)42 636 13 41

e-mail: bilety@teatrpinokio.pl

 

 

Dyrektor Naczelny i Artystyczny

Konrad Dworakowski

dyrektor@teatrpinokio.pl

 

Zastępca Dyrektora

Kamila Majchrzycka-Szymańska

majchrzycka@teatrpinokio.pl

 

P.o. Zastępca Dyrektora

Roman Rylik

r.rylik@teatrpinokio.pl

 

Sekretariat

Grażyna Wozińska

tel. 42 636 59 88

fax 42 636 29 93

pinokio@teatrpinokio.pl

 

 

Dział Artystyczny

Łukasz Batko

Łukasz Bzura

Krzysztof Ciesielski

Danuta Kołaczek

Małgorzata Krawczenko

Żaneta Małkowska

Hanna Matusiak

Mariusz Olbiński

Piotr Osak

Tadeusz Płuciennik

Anna Sztuder-Mieszek

Natalia Wieciech

Ewa Wróblewska

 

Inspicjent

Anna Woźniak-Płacek

inspicjent@teatrpinokio.pl

 

Dział Produkcji i Promocji

Kierownik

Marta Olejniczak

olejniczak@teatrpinokio.pl

 

Zastępca kierownika ds. sprzedaży

Ilona Bujnowicz-Szewczyk

rezerwacje@teatrpinokio.pl

 

Producentka

Olga Żukowicz

olga@teatrpinokio.pl

 

Specjalistka ds. promocji

Alina Markiewicz

promocja@teatrpinokio.pl

 

Specjalistka ds. edukacji

Anna Mrozińska-Szmajda

a.mrozinska@teatrpinokio.pl

 

Kierownik techniczny

Karolina Łyszkowicz

karolina@teatrpinokio.pl

 

Kinga Rarata – zastępca kierownika technicznego ds. pracowni plastycznej

plastyczna@teatrpinokio.pl

 

Mariusz Rapała – zastępca kierownika ds. pracowni elektroakustycznych

mariusz@teatrpinokio.pl

 

Księgowość

Główna księgowa – Jolanta Knapińska

tel. 42 636 86 90

ksiegowosc@teatrpinokio.pl

 

Księgowe:

Edyta Chabrowska-Stańczyk

Ilona Szymczak

 

Administracja

Specjalista ds. kadr

Grażyna Wozińska

kadry@teatrpinokio.pl

 

Koordynator działu administracyjnego

Grażyna Owczarek

administracja@teatrpinokio.pl

 


newsletter