Bagaż Doświadczeń

Szanowna Podróżniczko, Szanowny Podróżniku,

Za każdym razem, kiedy spotykamy się w Teatrze Pinokio w Łodzi, mamy marzenie, by scena nasza stała się punktem widokowym, z którego widać świat w jego różnorodnych aspektach. Gdy tworzymy spektakle wierzymy, że kiedy przyjdziesz je obejrzeć, wybierzemy się wspólnie na wędrówkę, podczas której każdy wytyczy swój własny szlak. Spojrzymy potem z góry i opowiemy o tym, co nas spotkało.

Podróże z teatrem dają wszakże doświadczenia równie silne i ważne jak te, które spotykają nas w życiu. Dziś chcemy podzielić się z Tobą doświadczeniami już zdobytymi. Oto mapy, które naszkicowaliśmy podczas naszych wypraw, podążając za bohaterami spektakli Teatru Pinokio w Łodzi. Zapraszamy Cię do podróży wraz z Twoimi uczniami. Wskazówki…? Jeśli to możliwe zrezygnuj z klasowych przyzwyczajeń, usiądźcie w grupach albo tworząc koło. Zapomnij, że jesteś nauczycielem. Bądź przewodnikiem albo jeszcze lepiej odkrywcą. Ciesz się wędrówką.

Szczęśliwej i mądrej podróży. Do zobaczenia na szlaku.

Zespół Teatru Pinokio w Łodzi

Bagaż Doświadczeń 2017: 

Bagaż Doświadczeń 2018:

Bagaż Doświadczeń 2019: 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Urzędu Miasta Łodzi.