Czekamy na Was w nowej siedzibie

Nowa siedziba Teatru Pinokio otwiera się dla Was i na Was! Dlatego w pierwszy weekend kwietnia zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowych, niepowtarzalnych wydarzeniach!

1.04, godz. 10.00 – 16.00 – spacery – zwiedzania nowych teatralnych zakamarków rozpoczynają się o pełnych godzinach; ilość miejsc jest ograniczona!

2.04,

godz. 12:00

godz. 14:00

Mój cień jest różowy

PIERWSZY SPEKTAKL W NOWEJ SIEDZIBIE TEATRU

bilety

2.04, godz. 16.00

Spacerowa dogrywka! Dla tych, którzy nie będą mieć możliwości spacerować z nami w sobotę – dodatkowe zwiedzania nowych teatralnych zakamarków startuje w niedzielę o godz. 16:00. Ilość miejsc jest ograniczona!

Dodatkowo 2 kwietnia będzie można stać się… jednorożcem 🦄 Przed nową siedzibą Pinokia (a w razie niepogody – na dużym foyer) przy ul. Sienkiewicza 75/77 na naszych Widzów,  Przyjaciół i ich telefony oraz aparaty fotograficzne będzie czekał stand z grafiką ze spektaklu Mój cień jest różowy 💗

Wszystkim z Was, którym nie są obojętne losy edukacji kulturalnej, zapraszamy do udziału w debacie z członkami Sejmowej Komisji Kultury w ramach projektu „Kultura w kryzysie”.

31 marca – piątek – godz. 12:00, Duża Scena w nowej siedzibie Teatru Pinokio w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 75/77. Wstęp wolny.