Ferie w PINOKIU

Zapraszamy do spędzenia ferii w Teatrze Pinokio! Przez dwa tygodnie będziemy grali spektakle dla wszystkich – dzieci, młodzieży, dorosłych i tych najmniejszych widzów najnajowych.

Pierwszy dzień ferii zaczniemy od zabawy z kolorami, które dzieci w wieku 2-5 lat poczują i posmakują. “Pokolorowanki” w przyjazny sposób przybliżą dzieciom sferę zmysłowego poznawania świata i magię teatru.

Do końca pierwszego tygodnia ferii będziemy grali na nosie. Spektakl “Piosenki do grania nosie” to zbiór utworów z kilku przedstawień, które wykonają aktorzy Teatru Pinokio przy akompaniamencie muzyki granej na żywo. Po koncercie odbędą się warsztaty, na których uczestnicy nauczą się jednej z „Piosenek do grania na nosie”, a następnie wykonają ją jako ORKIESTRA TEATRU PINOKIO.

Drugi tydzień ferii upłynie pod znakiem pełnego niespodzianek “Samograja”. Dzieci w wieku 6-10 lat będą miały okazję zobaczyć jak buduje się światy za pomocą impresyjnych obrazów opartych na ruchu i grze aktora. Dorośli natomiast docenią minimalistyczny charakter przedstawienia i potencjał jaki niesie ze sobą teatr tworzący “coś z niczego”. Po spektaklu odbędzie się warsztat pantomimy, który pobudzi kreatywność i wyobraźnię.

Ferie zakończymy z iście wielką energią. Na scenę Teatru Pinokio wjedzie “Don Kichot” na swoim białym rumaku. Spektakl dedykowany jest młodzieży w wieku 16+ i dorosłym. Dobrze znana historia Błędnego Rycerza Posępnego Oblicza została odczytana na nowo i skonfrontowana z teraźniejszą rzeczywistością.

Na wszystkie wydarzenia weekendowe oraz popołudniowe bilety można zakupić korzystając ze sprzedaży online:

https://ekobilet.pl/teatr-pinokio

oraz poprzez założenie rezerwacji w kasie lub Biurze Obsługi Widza Teatru Pinokio w Łodzi:

tel. 42 6361341 pon.-pt. g.8:00 – 13:45 oraz ndz.  g.10:00 – 13:00

tel. 426366690 pon.-pt. g.13:45 – 16:00  

e-mail: rezerwacje@teatrpinokio.pl

Więcej informacji o naszych spektaklach oraz wydarzeniach można uzyskać na stronie Teatru Pinokio w Łodzi: https://www.teatrpinokio.pl/

ZAPRASZAMY!