IX Międzynarodowy Festiwal Teatralna Karuzela / Kula Fabula

W dniach 25 maja – 2 czerwca odbędzie się jeden z największych przeglądów sztuki współczesnej dla dzieci i młodzieży w Polsce – Międzynarodowy Festiwal Teatralna Karuzela. W ramach Festiwalu pokażemy spektakle z Warszawy, Poznania, Lublina i Wałbrzycha oraz zza granicy – Grecji, Słowenii i Belgii. W Parku Źródliska I działać będzie miasteczko festiwalowe, Republika Dzieci, w którym odbędzie się szereg różnorodnych wydarzeń – od warsztatów ruchowych i graficznych po animacje i seanse filmowe. Motywem przewodnim tegorocznej edycji Festiwalu jest tajemnicza Kula Fabula. Ten swoisty duch opowieści posiadający moc budowania wspólnoty i zacieśniania więzi. Pomaga nam odnaleźć się w tym świecie i zrozumieć jego działanie. Kula Fabula to uśpiony wulkan nieograniczonej wyobraźni, z którego możemy czerpać do woli. Wystarczy po nią sięgnąć, aby otworzyły się przed nami niezbadane światy i fantastyczne postaci.

Odkryjcie z nami swój potencjał i opowiedzcie Waszą niepowtarzalną historię!

Więcej informacji w zakładce “Teatralna Karuzela” –> https://www.teatrpinokio.pl/teatralna-karuzela/

Bilety na spektakle można zakupić na https://ekobilet.pl/teatr-pinokio.

Wszystkie wydarzenia odbywające się w miasteczku festiwalowym, Republika Dzieci są bezpłatne (z wyjątkiem Kina w Trampkach). Obowiązują zapisy na rezerwacje@teatrpinokio.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i ze środków Urzędu Miasta Łodzi.