LUTY W PINOKIU!

W lutym w Teatrze Pinokio, jak zwykle, nie będzie miejsca na nudę. Zagramy dla Was sześć różnych spektakli, dedykowanych zarówno maluchom, jak i większym dzieciom. Zapraszamy też na “ferie z Pędrkiem Wyrzutkiem” i warsztaty kawiarni Tubajka. Sprawdźcie szczegóły!

“Przygody Pędrka Wyrzutka” reż. Ewa Maria Wolska
dzieci w wieku 9+
1-5 lutego
Pędrek wyrusza na poszukiwanie swojej tożsamości. Przy okazji tej wędrówki uczy się, że sposobów widzenia i odczuwania świata jest bardzo wiele. Wiele jest też sposobów na zdefiniowanie siebie.
Po spektaklu zapraszamy na warsztat Anny Mrozińskiej-Szmajdy.

“Tuliluli” reż. Justyna Schabowska
dzieci w wieku 0-3
8-13 lutego
W trakcie kilku etiud teatralnych uczestnicy wraz z aktorkami odbywają podróż po świecie nocnego nieba: bawią się księżycowym światłem, balonowymi chmurami, a nawet lecą na księżyc.

“Ronja, córka zbójnika” reż. Karolina Maciejaszek
dzieci w wieku 7+
14-21 lutego
Ronja i Birk – dziewczynka i chłopiec pochodzący z dwóch walczących ze sobą na śmierć i życie rodów zbójnickich – wbrew rodzicom stają się sobie bardzo bliscy. Para łobuzów buntuje się przeciwko światu dorosłych.
Spektakl na podstawie powieści Astrid Lindgren.
Po spektaklu 18.02. zapraszamy na warsztat kawiarni Tubajka.

“Czarnoksiężnik Oz” reż. Mateusz Przyłęcki
dzieci w wieku 5+
22-25 lutego
Dorotka wraz ze swoim wiernym pieskiem Toto w zaskakujących okolicznościach trafia do pełnej czarów krainy Oz. W swej podróży spotyka szereg barwnych postaci, które pomagają jej w magicznej wędrówce.
Po spektaklu 25.02. zapraszamy na warsztat kawiarni Tubajka.

“Pokolorowanki” reż. Honorata Mierzejewska-Mikosza
dzieci w wieku 3-5
26 lutego
Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się, w jaki sposób stworzyć barwy, jak brzmi kolor czerwony, jak smakuje żółty? Zabawa farbami, barwnikami, dźwiękami i przedmiotami buduje opowieść o odkrywaniu tajemnic otoczenia.

“Pinokio” reż. Konrad Dworakowski
dzieci w wieku 9+
27-28 lutego
Spektakl z muzyką rockową na żywo to historia o wewnętrznym dziecku, które należy w sobie pielęgnować, by się rozwijać, doświadczać i czuć się wolnym bez względu na wiek.

Bilety dostępne są online: https://ekobilet.pl/teatr-pinokio

Bilety  można również rezerwować wysyłając maila na adres: bilety@teatrpinokio.pl lub dzwoniąc pod nr 42 6361341.

Do zobaczenia!