MARZEC W PINOKIU!

Marzec w Pinokiu, na przekór aurze za oknami, zapowiada się naprawdę gorąco. Zobaczycie 7 różnych spektakli: cieszącego się (niezmiennie  od prawie 9 lat) popularnością “Pinokia”, z energetyczną muzyką na żywo; najnajowe “Pokolorowanki”;  nagrodzone Złotą Maską za najlepszy spektakl w teatrach lalkowych w sezonie 2016/2017 “B@jki robotów”; najnowszy “Sekretny dziennik Adriana Mole’a”; westernowe “Świnki 3”; świetnie przyjętych przez publiczność i krytykę “Chłopców z Palcu Broni” i refleksyjne “Wielkie pytanie”.

1 marca
“Pinokio” reż. Konrad Dworakowski
dla widzów w wieku 9+ lat

Spektakl z muzyką rockową na żywo to historia o wewnętrznym dziecku, które należy w sobie pielęgnować, by się rozwijać, doświadczać i czuć się wolnym bez względu na wiek.

2, 4, 29 marca
“Pokolorowanki” reż. Honorata Mierzejewska-Mikosza
dla widzów w wieku 3-5 lat

Aktorzy wraz z dziećmi zastanawiają się, w jaki sposób stworzyć barwy, jak brzmi kolor czerwony, jak smakuje żółty? “Pokolorowanki” w przyjazny sposób przybliżają dzieciom sferę zmysłowego poznawania świata i magię teatru.

5-7 marca
“B@jki robotów” reż. Daria Kopiec
dla widzów w wieku 11+ lat

W wirtualnym świecie pojawia się człowiek z krwi i kości – Bladawiec. W tajemnicy przed Konstruktorem zaczyna programować równoległy wirtualny świat. Niestety świat ten, pozornie idealny, zaczyna żyć własnym życiem, a postaci rywalizują ze sobą, bo każda z nich chce mieć władzę absolutną.

9-13 marca
“Sekretny dziennik Adriana Mole’a” reż. Paweł Aigner
dla widzów w wieku 12+ lat

Trudno być intelektualistą i poetą, gdy co rusz coś sprowadza cię na ziemię. Niespełna czternastoletni Adrian wie o tym, jak mało kto. Mama wyjeżdża z sąsiadem, tata wpada w depresję, pies ucieka, a dziewczyna woli innego. „Sekretny Dziennik Adriana Mole’a” opowiada o codziennych potyczkach nastoletniego człowieka ze szkolną i domową rzeczywistością.

14-16 marca
“Świnki 3” reż. Łukasz Bzura
dla widzów w wieku 4-8 lat

Twórcy spektaklu postanowili sprawdzić, jak bohaterowie znanej opowieści o trzech świnkach i wilku poradzą sobie z budowaniem oraz burzeniem domów na Dzikim Zachodzie. Ich perypetie toczą się pośród fruwającego pierza, w rytm dzikiej muzyki country i bluegrass, granej na żywo.

18-23 marca
“Chłopcy z Placu Broni” reż. Konrad Dworakowski
dla widzów w wieku 11+ lat

Po której jesteś stronie? I czy w ogóle musisz być po czyjejś stronie? Place zabaw, boiska, podwórka stają się polem bitwy. Plac, o który toczy się walka to przestrzeń, w której każdy chce być zwycięzcą, gdzie realizują się instynkty walki i obrony. Wszystko po to, by zaspokoić głód własności, tożsamości i społecznej przynależności.

25-28 marca
“Wielkie pytanie” reż. Marcin Jarnuszkiewicz
dla widzów w wieku 10-15 lat

Bajka filozoficzna Wolfa Erlbrucha konfrontuje widza z różnymi odpowiedziami na, niewypowiedziane na scenie, pytanie o sens życia. Motyw drogi symbolizuje życie, podczas którego każdy z nas doświadcza i poznaje różne emocje, stany, byty oraz zjawiska.

 

Zapraszamy do zakupu biletów online: https://ekobilet.pl/teatr-pinokio

oraz do rezerwacji pod nr telefonu: 42 636 13 41 lub mailowo: bilety@teatrpinokio.pl.