Sezon na Pinokia

Szanowni Państwo,

z nieukrywaną dumą i przyjemnością rozpoczynamy

nowy teatralny sezon pod nazwą DALEKO – BLISKO.

Zajrzymy w nim do starej szafy, przyjrzymy się kolorom własnego cienia, otworzymy szufladę pełną dziecięcych wspomnień i wybierzemy się w podróż, podczas której oswoimy dalekie i bliskie planety.

Czas lockdownu i obostrzeń wykorzystaliśmy nie tylko na przygotowania do nowych premier, ale także na wdrożenie zasad, które pozwolą wszystkim nam poczuć się w teatralnych przestrzeniach jeszcze bezpieczniej. Dziś już wiemy, że w dobie pandemii COVID-19 nie pojawił się żaden potwierdzony naukowo dowód, który łączyłby działalność teatralną z rozwojem sytuacji epidemicznej. Rygorystycznie przestrzegamy przepisów sanitarnych w obrębie widowni, na scenie i w kulisach. Nauczyliśmy się funkcjonować w nowej, choć trudnej rzeczywistości.

Bardzo za Wami tęsknimy! Wasze regularne zainteresowanie i wsparcie wysyłane przeróżnymi kanałami utwierdza nas w przekonaniu, że my także jesteśmy Wam potrzebni.

Czekamy więc na Was niecierpliwie i zachęcamy do zapoznania się z naszym teatralnym repertuarem pełnym dalszych i bliższych niespodzianek.

Z serdeczną nadzieją na niedługie spotkanie,

DRUŻYNA PINOKIA