VIII TEATRALNA KARUZELA – NABÓR NA WOLONTARIAT!

POSZUKIWANY / POSZUKIWANA

Teatr Pinokio w Łodzi poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji najbardziej zakręconego festiwalu teatralnego!

Dużymi krokami zbliża się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatralna Karuzela. Zaczynamy się rozkręcać, więc już od dzisiaj rozpoczynamy polowanie na wolontariuszy!

Szukamy młodych, kreatywnych, otwartych i komunikatywnych osób do współpracy przy wielu wydarzeniach artystycznych podczas Festiwalu. Interesujesz się kulturą i sztuką? Kochasz teatr i marzysz o pracy w instytucji kultury, ale nie masz doświadczenia? Dołącz do naszej społeczności wolontariuszy i stwórz z nami wyjątkową VIII edycję Teatralnej Karuzeli. Wykreuj z nami wspólną przestrzeń dla kultury
w naszym mieście.

Co prawda nie płacimy złotem, ale możemy Wam zaoferować coś, czego nie da się kupić. Dajemy szansę na poznanie pracy w kulturze “od kuchni” i możliwość realizacji własnych pomysłów. W zamian za pomoc macie zapewniony bezpłatny wstęp na wszystkie wydarzenia artystyczne (spektakle, koncerty, warsztaty) w trakcie trwania Festiwalu. Wolontariat to także nowe znajomości i szansa na poznanie ciekawych ludzi z pasją, tak samo zakręconych na punkcie kultury jak Ty!

Docenimy każde aktywne uczestnictwo w projekcie i każdy talent, którym chcecie się z nami podzielić. Liczymy, że znajdziemy wśród Was osoby, z którymi w przyszłości nawiążemy szerszą współpracę.

CV (lub notkę o sobie) wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy wysyłać na adres: e.zajdlic@teatrpinokio.pl

*termin nadsyłania zgłoszeń: 07.05.2018r.