Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo,

Teatr Pinokio w Łodzi i Instytut Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają dzieci w wieku 12+*, młodzież oraz rodziców i opiekunów do uczestnictwa w serii spotkań poświęconych badaniu opinii na temat działalności i oferty Teatru.

Spotkanie odbędzie się w nowej siedzibie Teatru Pinokio w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 75/77 w dniu:

23.04 (niedziela) o godz. 14:00 (po spektaklu Wojnokraka)

Spotkanie będzie trwało około 2 godzin. W jego ramach przedstawimy informacje na temat aktualnych i planowanych działań Teatru oraz zaprosimy uczestników do dyskusji. Podczas rozmowy chcielibyśmy dowiedzieć się jakie doświadczenia związane z uczestnictwem w wydarzeniach organizowanych przez Teatr mają różne grupy odbiorców, jak oceniana jest jego aktualna oferta i jakie są oczekiwania oraz sugestie dotyczące ewentualnych zmian w działaniach prowadzonych przez Teatr.

Rozmowy będą odbywały się w swobodnej atmosferze – uczestnikom oferujemy kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Każda osoba otrzyma także drobny upominek.

Zachęcamy do udziału w badaniach. Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne, ponieważ pozwolą na dokonanie oceny oraz dostosowanie oferty Teatru tak, aby była ona jeszcze bardziej dostępna i atrakcyjna dla różnych grup odbiorców.

*Dla dzieci poniżej 12 roku życia, których opiekunowie będą chętni do udziału w badaniu/spotkaniu proponujemy animacje/czytanie na dywanie pod opieką animatorów.

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu prosimy o kontakt mailowy: promocja@teatrpinokio.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu: +48 793 110 850

fot. Tomasz Stańczak

#teatrpinokiowlodzi #nowasiedziba #nowemozliwosci #teatrotwarty #teatrdostepny #teatrformy #badania #spotkania #dziejesiewlodzi #idzienowe #wspolpraca #instytutsocjologii #uniwersytetlodzki