Żegnamy JUBILALKI

Spędźcie razem z nami ostatnie dni wakacji! 

Tegoroczne wakacje upływały w Pinokiu pod hasłem JUBILALKI. Czy chcecie razem z nami pożegnać tę niezapomnianą jubileuszową wystawę lalek? 

31 sierpnia i 1 września ponownie otworzymy bramy Teatru, aby po raz ostatni oprowadzić Was po niedostępnych na co dzień zakamarkach i tajemniczych zaułkach naszej siedziby przy ul. Kopernika 16, gdzie skrywają się lalki, kostiumy, scenografie i inne nietuzinkowe niespodzianki… 

Nie zwlekajcie, rezerwujcie bilety!

Widzimy się w Pinokiu? 🤥

fot. Natalia Zdziebczyńskia

Z racji na panujące warunki, pragniemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Deklarujemy, że nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby spacer po przygotowanej przez nas wystawie był nie tylko piękną przygodą, ale także w pełni bezpieczną formą spędzania wolnego czasu. Liczebność grup zwiedzających będzie ściśle ograniczona, a zwiedzanie wystawy będzie odbywać się tylko przygotowaną trasą z pracownikiem Teatru, z zachowaniem bezpiecznych odległości, z użyciem środków zabezpieczających i wedle wszelkich wymogów sanitarnych. Prosimy Państwa o zapoznanie się, z krótkim regulaminem:

1. Zwiedzający zobowiązany jest do złożenia pisemnego oświadczenia (w teatrze lub drogą mailową), że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem  epidemiologicznym. Przed wejściem na wystawę zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety, którą zamieszczamy tutaj, jeśli wolicie uzupełnić ją w domu, a wydruk przynieść ze sobą:

2. Zwiedzający mają obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej (maseczka, ew. rękawiczki)

3. W trakcie zwiedzania obowiązuje zachowanie tzw. bezpiecznego dystansu społecznego, przy zachowaniu dopuszczonych przez prawo wyjątków (rodzice z dziećmi do 13. roku życia oraz opiekunowie osób niepełnosprawnych wymagających wsparcia).

4. Bilety dostępne online lub w kasie wyłącznie w ramach transakcji bezgotówkowej. Ze względu na ograniczoną liczbę biletów na dane daty i godziny zwiedzania, sugerujemy wcześniejszy zakup online, gwarantujący miejsce.

Bilety w cenie:
12 zł (normalny),
10 zł (ulgowy)

Przypominamy, że zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją wyżej wymienionych zasad i zobowiązaniem się do ich stosowania.

Widzimy się w Pinokiu!