HALLOWEEN W TEATRZE PINOKIO

Halloween w Pinokiu! Zapraszamy dzieci od 8 roku życia oraz ich rodziców na spektakl „Koralina” w reżyserii Karoliny Maciejaszek, a zaraz po nim na “strasznie teatralną przygodę”!
Uwaga! Obowiązuje straszny ubiór!

„Koralina” to opowieść z pogranicza fantastyki i horroru. Główna bohaterka niczym współczesna Alicja w Krainie Czarów, trafia do świata po drugiej stronie tajemniczych drzwi. Odkrywa tam surrealną rzeczywistość spełnionych pragnień i fantazji: na początku kuszącą niczym najpiękniejsze marzenie, później – przerażającą jak najgorszy koszmar senny. Przedstawienie nawiązuje do stylistyki opowieści grozy. Niepokojąca i mroczna atmosfera opowieści brytyjskiego autora staje się okazją do konfrontacji dziecka ze swymi lękami.

Kiedy zamilkną brawa, zgasną światła i opustoszeje widownia, dzieci rozpoczną podróż po Teatrze. Kierując się wskazówkami Ducha Teatru będą błądzić w półmroku. Dotrą do siedmiu strategicznych dla Teatru pomieszczeń. W każdym z nich ukryty będzie element, który pomoże zmierzyć się z teatralnym przesądem. Żeby go zdobyć dzieci będą musiały wykazać się odwagą i pokonać napotkane na drodze przeszkody. Finałem zabawy będzie krwisty poczęstunek i straszne tańce w teatralnej kawiarni.

Rodzice/opiekunowie dzieci biorących udział w zabawie Halloween po spektaklu przejdą na duże foyer Teatru Pinokio, gdzie wspólnie obejrzą pokaz filmów grozy. Dla uczestników wieczoru “Klasyka horroru” Teatr przygotuje kawę, herbatę, zimne napoje oraz krwisto-słodki poczęstunek.

Koszt wieczoru Halloween w Pinokio:
100zł od dziecka, 20zł (dodatkowy bilet na spektakl dla osoby dorosłej)

Bilety online: https://ekobilet.pl/teatr-pinokio/koralina-3645/218782-bilety-na-spektakl
Zapisy potrwają do 20 października (lub do wyczerpania miejsc).
Rezerwacje przyjmowane są drogą mailową: joanna@teatrpinokio.pl
lub telefoniczną: (42) 636 66 90 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Wpłaty można dokonać do 22 października 2017 w Teatrze Pinokio gotówką w godzinach pracy kasy bądź na konto Teatru Pinokio: Nr konta: 13 1240 3015 1111 0000 3412 3081.