Odkrywcy wyobraźni – warsztat dla uczestników gry terenowej

“Odkrywcy wyobraźni” to warsztat niespodzianka dla uczestników gry terenowej organizowanej przez Teatr Pinokio w Łodzi i kawiarnię Tubajka. Gra odbywa się w Parku Źródliska I i II i potrwa do 19 maja. Przeznaczona jest dla uczestników w wieku 7+.

Odkryj możliwości swojej wyobraźni!

Teatr Pinokio w Łodzi i kawiarnia Tubajka zapraszają dzieci i rodziców do wzięcia udziału w grze terenowej „Odkrywcy wyobraźni”. Wyruszcie w podróż do Parku Źródliska pełnego tajemniczych miejsc i wielkich wyzwań! Do wyprawy potrzebna będzie Wam chęć przeżycia niezwykłej przygody i lwia odwaga.

Mistrzem literackiej przygody jest Juliusz Verne, autor takich klasyków jak W 80 dni dookoła świata, Podróż do wnętrza Ziemi i 20.000 mil podmorskiej żeglugi. Na czas Waszej wyprawy Park Źródliska stanie się fantastycznym, tajemniczym miejscem rodem z powieści francuskiego pisarza – nazywanego dziadkiem science-fiction i czarodziejem z Nantes. Przed Wami wielkie wyzwania, a projektowanie własnej maszyny do podróżowania oraz badanie nieznanych gatunków roślin i zwierząt to tylko niektóre z nich.

Jakie przygody przeżyjecie i kogo spotkacie na swojej drodze, zależy tylko od Was. Możecie stworzyć własny, niepowtarzalny świat. Trudy Waszej podróży zostaną nagrodzone – na końcu tej ekscytującej drogi czeka skarb w postaci zaproszenia na wydarzenie-niespodziankę w ramach IX edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralna Karuzela, której hasłem przewodnim jest Kula Fabula.

Odważcie się zrobić pierwszy, a zarazem najtrudniejszy krok ku przygodzie!