Zaprzyjaźnijmy się czyli Karnet Stałego Widza

Warto zostać z Pinokiem na dłużej!

Karnet Stałego Widza upoważnia do wejścia na 5 spektakli weekendowych, popołudniowych z repertuaru Teatru PINOKIO w Łodzi oraz 5 warsztatów niedzielnych prowadzonych przez Kawiarnię  Tubajka we foyer Teatru.

Cena karnetu indywidualnego: 90zł

Karnet Stałego Widza jest ważny w jednym sezonie artystycznym. Niewykorzystane wejścia nie przechodzą na następny sezon artystyczny.

Karnet Stałego Widza jest imienny i do każdego Karnetu jest przypisany kod generowany przez system sprzedaży biletów Ekobilet, który należy podać przy wykupywaniu biletów wyłącznie w Kasie Teatru

Każdy posiadacz Karnetu Stałego Widza otrzymuje breloczek z logo Teatru, który upoważnia do bezpłatnego wejść na warsztaty niedzielne prowadzone we foyer Teatru przez Kawiarnię  Tubajka

Posiadacz Karnetu Stałego Widza może pobrać wyłącznie w Kasie Teatru 5 biletów na spektakle o wartości 18 zł oraz wziąć udział w 5 warsztatach niedzielnych po okazaniu breloczka z logo Teatru.

Karnet Stałego Widza można wykupić w Kasie Teatru bądź on-lnie na stronie www.ekobilet.pl

Posiadacz Karnetu Stałego Widza proszony jest o potwierdzenie rezerwacji miejsc telefonicznie (42 636 66 90) lub mailowo ( bilety@teatrpinokio.pl ) co najmniej tydzień przed datą wydarzenia, na które planuje się wybrać i odebranie rezerwacji najpóźniej pół godziny przed spektaklem na spektakle grane na Dużej Scenie bądź tydzień przed spektaklem na spektakle grane na Małej Scenie. Nieodebrana w odpowiednim terminie rezerwacja będzie anulowana.Karnet nie dotyczy premier, spektakli gościnnych i zamkniętych.

 

karnet stałego widza