#Zostańwdomu

Zostań w domu! Słuchaj Pinokia!

Przygotowaliśmy dla małych i dużych odbiorców cykl literacki w odcinkach. Są to nagrania video i audio.

O godzinie 12 udostępniamy filmy z czytania „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepkego. W każdym odcinku występuje inny aktor naszego Teatru, który czyta jeden rozdział z książki. To barwne opowieści o emocjach, jakie towarzyszą grupie przedszkolaków. Wszystkie nagrania video są dostępne na kanale YouTube Teatru Pinokio w Łodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=EdPne-hJGII&list=PLr9qaD9XN9Ed318MpBN8yaJ2TvYjy011c

O godzinie 19 usłyszycie natomiast Łukasza Bzurę – czytającego „Pinokia” Carla Collodiego. Codziennie publikujemy nowe nagranie w formacie audio. Mogłoby się wydawać, że wszyscy dobrze znamy opowieść o przygodach drewnianego pajacyka. Jednak w tej aktorskiej interpretacji „Pinokio” nabiera nowego kolorytu. Kolejne rozdziały także publikujemy na kanale YouTube Teatru Pinokio w Łodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=7UaBfQb2ZzU&list=PLr9qaD9XN9EeNeon4AGyQeVODuDtbrysI h

Bądźcie na bieżąco i obserwujcie naszą akcję na Facebooku: http://facebook.com/teatrpinokiowlodzi

Zachęcamy do odwiedzin i wsłuchiwania się w opowieści dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo słuchacze „Pinokia” czytanego przez Łukasza Bzurę będą mogli wziąć udział w konkursie. Jego szczegółowy, rymowany regulamin znajdziecie na naszym facebookowym profilu.

#słuchajpinokia

Co to? Przypominajka! Bo już jutro powrócimy do Was ze świeżą porcją czytań i nagrań. Więc #zostańciewdomach, słuchajcie mamy i taty i… #słuchajciepinokia!Szczególnej uwadze polecamy epizod Stanisława Piotra Osaka <3

Opublikowany przez Teatr Pinokio w Łodzi Niedziela, 29 marca 2020newsletter

Font Resize