25.05 Sb
14:00-15:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Bajki pomagajki – warsztat
15:00-16:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Reflections – instalacja
17:00-18:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Cartoon-talks – warsztat
17:30-19:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Reflections – instalacja
26.05 Nd
12:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
ŁAUMA, CZYLI CZAROWNICA (TEATR IM. SZANIAWSKIEGO W WAŁBRZYCHU)INAUGURACJA FESTIWALU
10:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
NIC, DZIKA MRÓWKA, ADAM I EWA – ZMYSŁOWISKO (TEATR ANIMACJI W POZNANIU)
12:00-16:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Żywa Biblioteka Łódź / Human Library Łódź – wydarzenie międzypokoleniowe
14:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
NIC, DZIKA MRÓWKA, ADAM I EWA – ZMYSŁOWISKO (TEATR ANIMACJI W POZNANIU)
14:00-16:00 | Republika Dzieci - Park Źródliska I |
Konstruktorzy. Początek opowieści – warsztat
15:00-16:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Reflections – instalacja
16:00-18:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Plakat mówi – warsztat
17:00 | Teatr V6 (ul. S. Żeromskiego 74/76) |
KSIĘGA DŻUNGLI (TEATR ANDERSENA W LUBLINIE)
17:30-19:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Reflections – instalacja
27.05 Pn
10:00-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
W drzewie, w trawie, w komiksie – warsztatdla grupy szkolnej
11:00-12:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Reflections – instalacjadla grupy szkolnej
11:00-12:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Podróże do Krainy Opowieści – warsztatydla grupy szkolnej
13:00-16:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
17:00-18:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Podróże do Krainy Opowieści – warsztaty
18:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
BARON MÜNCHHAUSEN (TEATR ANIMACJI W POZNANIU)
28.05 Wt
9:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
AKWARIUM (LJUBLJANA PUPPET THEATRE ZE SŁOWENII)
10:00-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Zielony – zagadka! – warsztatdla grupy szkolnej
10:30-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Cartoon-talks – warsztatdla grupy szkolnej
11:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
AKWARIUM (LJUBLJANA PUPPET THEATRE ZE SŁOWENII)
12:00-14:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Bajki na nowo. Kula Fabula – warsztatdla grupy szkolnej
14:00-18:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
17:00 | Teatr V6 (ul. S. Żeromskiego 74/76) |
BIBLIA RDZ. 12-25 i RDZ. 37-50 (NOWY TEATR W WARSZAWIE i CENTRALA)
18:00-19:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Be Haiku – warsztat
29.05 Śr
9:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
MAŁE ŻÓŁTE I MAŁE NIEBIESKIE (LUTKOVNO GLEDALISCE MARIBOR ZE SŁOWENII)
10:00-11:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Tańce Turlańce – laboratorium ruchudla grupy szkolnej
10:30 | Tubajka, Park Źródliska I |
Motylki – Kino w Trampkachseans dla grupy szkolnej
11:30 | Duża Scena Teatru Pinokio |
MAŁE ŻÓŁTE I MAŁE NIEBIESKIE (LUTKOVNO GLEDALISCE MARIBOR ZE SŁOWENII)
12:00-16:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
16:30-18:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Dzikie historie – warsztat
17:00-18:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Tańce Turlańce – laboratorium ruchu
30.05 Cz
9:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
ŻYRAFA (HOP SIGNOR PUPPET THEATER Z GRECJI)
10:00-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Dzikie historie – warsztatdla grupy szkolnej
10:30-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Odkrywcy wyobraźni – warsztat dla uczestników gry terenowej
10:30 | Tubajka, Park Źródliska I |
Kokdu – Kino w Trampkachseans dla grupy szkolnej
11:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
ŻYRAFA (HOP SIGNOR PUPPET THEATER Z GRECJI)
13:00-16:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
17:00-19:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Bajki na nowo. Kula Fabula – warsztat
19:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
IMPRO NA 4
31.05 Pt
10:30-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Be Haiku – warsztatdla grupy szkolnej
11:00-12:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Naturalnie jest COOL – warsztatdla grupy szkolnej
12:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
KSIĘŻYCOWO (TEATR OCHOTY W WARSZAWIE i ART FRACTION FOUNDATION)
13:00-16:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
15:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
KSIĘŻYCOWO (TEATR OCHOTY W WARSZAWIE i ART FRACTION FOUNDATION)
17:00 | Mała Scena Teatru Pinokio |
KSIĘŻYCOWO (TEATR OCHOTY W WARSZAWIE i ART FRACTION FOUNDATION)
18:00-19:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Naturalnie jest COOL – warsztat
18:00 | Tubajka, Park Źródliska I |
Na wskroś – Kino w Trampkach
01.06 Sb
10:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
GDZIEŚ INDZIEJ (LJUBLJANA PUPPET THEATRE ZE SŁOWENII)
12:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
GDZIEŚ INDZIEJ (LJUBLJANA PUPPET THEATRE ZE SŁOWENII)
12:00-14:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Atlas stworów parkowych – warsztat
13:00 | Teatr V6 (ul. S. Żeromskiego 74/76) |
UP SIDE DOWN (ARTS STATION FOUNDATION BY GRAŻYNA KULCZYK (POZNAŃ, POLSKA), STATION SERVICE FOR CONTEMPORARY DANCE (BELGRAD, SERBIA); LITTLE THEATRE DUSKO RADOVIC (BELGRAD, SERBIA); WELD (SZTOKHOLM, SZWECJA ); DE STILTE – THEATRE FOR CHILDREN (BREDA, HOLANDIA))
13:00-18:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
ANIMACJE W PARKU
16:00 | Teatr V6 (ul. S. Żeromskiego 74/76) |
UP SIDE DOWN (ARTS STATION FOUNDATION BY GRAŻYNA KULCZYK (POZNAŃ, POLSKA), STATION SERVICE FOR CONTEMPORARY DANCE (BELGRAD, SERBIA); LITTLE THEATRE DUSKO RADOVIC (BELGRAD, SERBIA); WELD (SZTOKHOLM, SZWECJA ); DE STILTE – THEATRE FOR CHILDREN (BREDA, HOLANDIA))
18:00 | Tubajka, Park Źródliska I |
Kawki na drodze – Kino w Trampkach
02.06 Nd
10:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
SYMFONIA DLA PORZUCONYCH RZECZY (MAX VANDERVORST Z BELGII)
12:00-14:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Obrazowo – warsztat
13:00-14:30 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Dokąd mogę? Dokąd mi wolno? – warsztat
16:00-17:00 | Republika Dzieci, Park Źródliska I |
Republika dzieci – wernisaż prac uczestników warsztatów i koncert
18:00 | Tubajka, Park Źródliska I |
Gra wojenna – Kino w Trampkach
19:00 | Duża Scena Teatru Pinokio |
KAPITAN NEMO. 20 000 MIL PODMORSKIEJ ŻEGLUGIZakończenie Festiwalu

newsletter