O nas

 

O nas

Teatr PINOKIO w Łodzi to miejsce wykraczające poza ramy tradycyjnej instytucji kultury. Naszą misją jest przygotowywanie spektakli repertuarowych oraz działań z pogranicza różnych dziedzin twórczości dla widzów w każdym wieku, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci i młodzieży. Tworzymy propozycje artystyczne dla osób zarówno z regionu łódzkiego, jak i z całej Polski. Prezentujemy je na scenach Teatru przy ulicy Kopernika 16 w Łodzi oraz na licznych ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach i przeglądach teatralnych. Prowadząc nowatorskie działania z dziedziny edukacji kulturalnej, pomagamy widzom w stawianiu zarówno pierwszych, jak i kolejnych kroków w fascynujący świat kultury i sztuki. W naszej ofercie można znaleźć przedstawienia dla „najnajów”, dzieci szkolnych, młodzieży i osób dorosłych. Nie brakuje również propozycji okołoteatralnych tj. warsztaty, ferie, festiwale, koncerty, programy edukacyjne.

Teatr PINOKIO w Łodzi

Kopernika 16, 90-503 Łódź

Dział Produkcji i Promocji Teatru dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 pod numerem tel. (0)42 636 66 90

Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w dniach, w których grane są spektakle na godzinę przed spektaklem do godz. 13.45, w niedziele w godz. 10.00-13.00, tel. (0)42 636 13 41

e-mail: bilety@teatrpinokio.pl

Dyrektor

Rafał Sabara

r.sabara@teatrpinokio.pl

Zastępca Dyrektora

Kamila Majchrzycka-Szymańska

majchrzycka@teatrpinokio.pl

Kierownik Działu Administracji

Roman Rylik

r.rylik@teatrpinokio.pl

Sekretariat

Grażyna Wozińska

tel. 42 636 59 88

fax 42 636 29 93

pinokio@teatrpinokio.pl

Dział Artystyczny

Łukasz Batko

Łukasz Bzura

Maciej Cempura (gościnnie)

Krzysztof Ciesielski

Danuta Kołaczek

Małgorzata Krawczenko

Żaneta Małkowska

Hanna Matusiak

Mariusz Olbiński

Piotr Osak

Tadeusz Płuciennik (gościnnie)

Anna Sztuder-Mieszek

Natalia Wieciech

Ewa Wróblewska

INSPICJENTKA

Anna Woźniak-Płacek

inspicjent@teatrpinokio.pl

Dział Produkcji i Promocji

KIEROWNIK

Marta Olejniczak

olejniczak@teatrpinokio.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. SPRZEDAŻY

Marzena Kruszko-Uszyńska

rezerwacje@teatrpinokio.pl

PRODUCENTKA

Agata Zubrzycka

a.zubrzycka@teatrpinokio.pl

SPECJALISTKA DS. PROMOCJI

Natalia Szeligowska

promocja@teatrpinokio.pl

SPECJALISTKA DS. EDUKACJI

Marta Magalska

edukacja@teatrpinokio.pl

PROMOTORKA

Justyna Piasecka

j.piasecka@teatrpinokio.pl

Dział techniczny

KIEROWNIK

Karolina Łyszkowicz

karolina@teatrpinokio.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA TECHNICZNEGO DS. PRACOWNI

Kinga Rarata

plastyczna@teatrpinokio.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA DS. PRACOWNI ELEKTROAKUSTYCZNYCH

Mariusz Rapała

mariusz@teatrpinokio.pl

Pracownia plastyczna

Kinga Rarata

Monika Bojanowska

Księgowość

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Jolanta Knapińska

tel. 42 636 86 90

ksiegowosc@teatrpinokio.pl

KSIĘGOWE

Edyta Chabrowska-Stańczyk

Ilona Szymczak

Ewelina Drabik

Administracja

administracja@teatrpinokio.pl

SPECJALISTKA DS. KADR

Grażyna Wozińska

kadry@teatrpinokio.pl


newsletter