Odkrywcy wyobraźni – gra terenowa w Parku Źródliska

Odkryj możliwości swojej wyobraźni!

Teatr Pinokio w Łodzi i kawiarnia Tubajka zapraszają dzieci i rodziców do wzięcia udziału w grze terenowej „Odkrywcy wyobraźni”. Wyruszcie w podróż do Parku Źródliska pełnego tajemniczych miejsc i wielkich wyzwań! Do wyprawy potrzebna Wam będzie chęć przeżycia niezwykłej przygody i lwia odwaga.

Mistrzem literackiej przygody jest Juliusz Verne, autor takich klasyków jak W 80 dni dookoła świata, Podróż do wnętrza Ziemi i 20.000 mil podmorskiej żeglugi. Na czas Waszej wyprawy Park Źródliska stanie się fantastycznym, tajemniczym miejscem rodem z powieści francuskiego pisarza – nazywanego dziadkiem science-fiction i czarodziejem z Nantes. Przed Wami wielkie wyzwania, a projektowanie własnej maszyny do podróżowania oraz badanie nieznanych gatunków roślin i zwierząt to tylko niektóre z nich.

Jakie przygody przeżyjecie i kogo spotkacie na swojej drodze, zależy tylko od Was. Możecie stworzyć własny, niepowtarzalny świat. Trudy Waszej podróży zostaną nagrodzone – na końcu tej ekscytującej drogi czeka skarb w postaci zaproszenia na wydarzenie-niespodziankę w ramach IX edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralna Karuzela, której hasłem przewodnim jest Kula Fabula.

Podróż nie kończy się na grze terenowej. Z Parku Źródliska i Tubajki udajcie się do Teatru Pinokio, w którym trwa Sezon Podróży i wspólnie z Kapitanem Nemo i Profesorem Aronnaxem zbadajcie oceaniczne głębiny. Premiera spektaklu „Kapitan Nemo. 20 000 mil podmorskiej żeglugi” w reż. Magdaleny Miklasz już 6 kwietnia.

Odważcie się zrobić pierwszy, a zarazem najtrudniejszy krok ku przygodzie!

Gra terenowa trwa od 23 marca do 19 maja 2019 r. DZIENNIK PODRÓŻY do pobrania w kawiarni Tubajka w Parku Źródliska.

Gra dedykowana dzieciom w wieku powyżej 7 lat.

Więcej informacji można znaleźć w DZIENNIKU PODRÓŻY.