CZERWIEC W PINOKIU – TULILULI

Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat na spektakl “Tuliluli” w reż. Justyny Schabowskiej.

Terminy:

18 czerwca (niedziela), g. 10.00 i 12.00

20 czerwca (wtorek), g. 10.00

21 czerwca (środa), g. 10.00

Tuliluli to spektakl, rodzaj instalacji teatralnej. Scenariusz powstał z myślą o najmłodszym widzu, który nie myśli jeszcze w sposób fabularny. Przebieg dramaturgiczny spektaklu jest tu drugorzędny. Proste ramy konstrukcyjne – prowadzone od przebudzenia do ponownego zaśnięcia – dopełniają plastyka i ruch. Miękka, puchowa przestrzeń, gra świateł, obłe kształty sprzyjają poczuciu bezpieczeństwa dziecka, pobudzają jego kreatywność i chęć poznawania świata. Taniec i elementy pantomimy pozwalają oswoić okalającą widzów przestrzeń.

W trakcie kilku etiud teatralnych uczestnicy wraz z aktorkami odbywają podróż po świecie nocnego nieba: bawią się księżycowym światłem, balonowymi chmurami, lecą na księżyc, który spada na ziemię w postaci wielkiej, jasnej kuli. Każdemu ze zjawisk towarzyszy inny dźwięk muzyczny, sprawiając wrażenie jakby niebo tętniło własną muzyką.

„Spektakl powstał z inspiracji projektem artystyczno-badawczym „Baby space” Daliji Aćin Thelander zrealizowanym przez Art Stations Foundation/Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci”.

Tuliluli
na podstawie tekstu Joanny Kulmowej
prapremiera: 27.10.2016

reżyseria: Justyna Schabowska
scenografia: Sylwia Maciejewska
muzyka i reżyseria dźwięku: Adam Świtała
ruch sceniczny: Michał Ratajski

obsada: Małgorzata Krawczenko, Natalia Wieciech

Spektakl powstał z myślą o widzu w wieku 0-3 lata.
czas trwania: 30 min.

Aby zarezerwować bilety należy przesłać maila na adres bilety@teatrpinokio.pl , w treści wpisując: tytuł spektaklu, datę spektaklu, imię i nazwisko, ilość miejsc dla widza dorosłego i dziecka oraz telefon kontaktowy. Ważność rezerwacji zostanie potwierdzona telefonicznie lub mailowo przez pracownika Teatru PINOKIO w ciągu 2 dni roboczych. Rezerwację należy odebrać najpóźniej na pół godziny przed spektaklem.

Spektakle na „scenie dla najnajów”: promocja „Za rękę z maluchem” – 20 zł dla widza dorosłego + 20 zł dla dziecka.

Zapraszamy również do kupna biletów on-line: